ЕФЕС НАСТАВИО ДА ГАЗИ: Мицић и Ларкин разбили Макаби
КОШАРКАШИ Ефеса наставили су са сјајним партијама у Евролиги. Они су у одложеној утакмици 23. кола прегазили Макаби са 90:66, а одличан меч одиграо је Василије Мицић.
Фото: Nebojsa Parausic
Репрезентативац Србије је уз Шејна Ларкина био најбољи појединац меча и најзаслужнији за осми везани тријумф у елитном такмичењу.
Када је ова утакмица у питању све је било решено после 20 минута кошарке, када је тим из Истанбула имао предност од 16 разлике - 47:31.
Изабраници Ергина Атамана нису ту стали, наставили су да увећавају разлику и потпуно су разбили "понос Израела".
Најефикаснији у победничком тиму били су управо Василије Мицић и Шејн Ларкин са по 15 поена, док је Тибор Плајс постигао 10. На другој страни највише се истакао Скоти Вилбекин са 15 поена, пратио га је Анте Жижић са 14.
Учинак Ефеса после овог меча је 19-10, а екипа из Тел Авива 11-17.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
ЈОКИЋЕВА ОСВЕТА! Никола се намерачио да великом ривалу покаже где му је место!
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Тандера, а ми очекујемо да ће Јокић бити посебно мотивисан због дешавања на последњем мечу ових тимова.
09. 03. 2026. у 12:30
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)