ЏОРДАН ПА ЈОКИЋ: НБА лига ово није видела 31 годину, Србин пише историју америчке кошарке!
SRPSKI centar Nikola Jokić ne prestaje da pomera granice i oduševljava košarkašku javnost.
Фото АП
Фантастичан је био у победи свог тима над Голден Стејтом (114:104), а његов учинак поново изазива пажњу јавности.
Освртом на утакмицу против Вориорса, као и ону пре против Бруклина учинак српског кошаркаша је 46 поена, 22 скока, 21 асистенција и 10 украдених лопти.
Тиме је он постао први играч од Мајкла Џордана и његових партија 13. и 15. јанара 1989. године који је успео да у два узастопна меча дође до учинка од 40 поена, по 20 скокова и асистенција, те 10 освојених лопти.
Нико други у НБА лиги није тако нешто извео 31 годину...
Препоручујемо
НОВАЦ МЕЊА ЉУДЕ? Никола Јокић разбија тај стереотип, Мелоун говорио о Србину и уносном уговору
22. 12. 2020. у 12:53 >> 13:00
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)