ФЕНЕР ДОБИО ЧЕТВРТИ ВЕЗАНИ МЕЧ У ЕВРОЛИГИ: Де Коло блистао, добра утакмица Гудурића
КОШАРКАШИ Фенербахчеа победили су Басконију у Истанбулу са 96:76, у 19. колу Евролиге.
Фото: EPA-EFE/TOLGA BOZOGLU
Изабраници Игора Кокошкова су тако везали четири тријумфа и сада имају укупно девет, колико и Басконија, чиме су се приближили месту које води у Топ 8.
Код победника се највише истакао Нандо Де Коло са 29 поена, пратио га је Јан Весели са 17. Марко Гудурић је меч окончао са девет поена, седам скокова и шест асистенција. На другој страни најбољи је био Алек Питерс са 15 поена, док је Зоран Драгић додао 12.
Ефес је претходно као домаћин био сигуран против Албе и победио са 84:76, уз 15 поена Василија Мицића.
Екипа Ефеса је забележила 10. победу, уз девет изгубљених утакмица, док Алба има скор од седам тријумфа и 12 пораза.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СЛАВКО ВРАНЕШ НЕПРЕПОЗНАТЉИВ: Партизанов џин показао седе, усликао се са брадом (ФОТО)
12. 01. 2021. у 18:36 >> 18:36
ЛАСО ПРЕД ЗВЕЗДУ: Црвено-бели су увек компликован противник, Љуљ и даље ван терена
12. 01. 2021. у 18:31
ОГЛАСИЛА СЕ АТЛАНТА: Богдановића чека пауза од неколико седмица, имали смо среће
12. 01. 2021. у 18:19
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:48
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)