ФМП ЈАЧА РЕКЕТ: Нигеријски центар стиже у Железник? (ВИДЕО)

ФМП не бележи резултате какви су се очекивали ове сезоне. Због тога је клуб из Железника одлучио да појача тим.

ФМП ЈАЧА РЕКЕТ: Нигеријски центар стиже у Железник? (ВИДЕО)

ФОТО: КК ФМП/АБА лига

Дрес "пантера" би требало да обуче нигеријски центар Ебука Изунду који је ову сезоне почео у француском Стразбуру.

Овај 24-годишњак је рођен у Лагосу, главном граду Нигерије. Пре доласка у Француску играо је за Реал Бетис. У периоду од 2015. до 2019. похађао је колеџ Мајами. Излазио је и на НБА драфт прошле године, али није изабран, после чега се одлучио за долазак у Европу.

Вест да би могао да појача ФМП објавио је познати кошаркашки новинар Емилијано Каршија.

Подсетимо, тим из Железника је невадно сменио тренер Владу Јовановића, њега је заменио Бојан Ђерић. Члан екипе није више ни турски кошаркаш Окбен Улубај. 

Треба рећи да је клуб из Тамиша са позјамице вратио младог и талентованог Лазара Васића.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДОНАЛД ТРАМП ОВОГ ВИКЕНДА СПАСИО ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН? Менаџери у шоку, навијачи у делиријуму!

ДОНАЛД ТРАМП ОВОГ ВИКЕНДА СПАСИО ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН? Менаџери у шоку, навијачи у делиријуму!

Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо. Најпре директно, а овог викенда и посредно.

23. 05. 2026. у 20:00

Коментари (1)

ЗА 10 ДАНА ВИШЕ ОД 800 БЕСПЛАТНИХ ПРЕГЛЕДА: Караван „Твоја штитна, твој штит“ наставља свој пут по Србији