РЕАЛ НАСТАВИО СА ОДЛИЧНИМ ИГРАМА У ЕВРОЛИГИ: Ефес пао у Мадриду, Мицић није могао сам

Ч. В.

29. 12. 2020. у 20:52

КОШАРКАШИ Реал Мадрида наставили су са одличним играма у Евролиги, пошто су у 17. колу савладали Ефес у гостима са 73:65.

"Краљевском клубу" је ово био шести тријумф у елитном такмичењу, док је тим из Истанбула доживео четврти неуспех на последњних пет мечева.

Боље прво полувреме су одиграли изабраници Ергина Атамана и после 20 минута кошарке су имали предност од шест разлике - 37:31.

Пао је Ефес у наставку сусрета, Реал је то искористио и дошао до нове победе. Један од најзаслужнијих за победи Мадриђана био је Џејси Керол који је у финишу утакмице постигао две везане тројке.

У победничком тиму највише се истакао Василије Мицић са 16 поена и пет асистенција, пратио га је Брајант Данстон са девет. На другој страни најбољи је био Фабијен Козер са 15, док је Треј Томпкинс додао 13.

Учинак Реала после овог тријумфа је 12-5, а турског клуба 8-9.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17