КРАХ ЗВЕЗДЕ У ЛАКТАШИМА: Игокеа понизила Црвену звезду

27. 12. 2020. у 18:39 >> 19:14

ДЕЈАН Радоњић неће по добром памтити деби, а ни Лакташе. У мечу 12. кола АБА лиге црвено-бели поражени су убедљиво од Игокее 85:65.

Кошаркаши Црвене звезде доживели су праву катастрофу на гостовању Игокеи, што се могло наслутити већ након пет минута игре.

Нису црвено-бели могли ништа да погоде, још мање да одбране, па је, након што су повели 6:5, уследио стрмоглав пад, Игокеа серијом 14-0 стигла до 19:6, а прву четвртину добила 25:16.

Упркос покушајима да тргне своје играче, Дејан Радоњић није успевао да пронађе праву поставу, док су код домаћина готово сви били расположени за игру, пре свих Фундић, који је био нерешива енигма под кошем Звезде.

За то време, играчи из Београда су машили читав обруч, имали су чак пет ер-болова, па је у другој деоници Игокеа убацила поново 25 поена, Звезда четири мање у односу на прву (12), и на полувремену имала минус од 22 поена.

Уместо јаче одбране, Звезда је у трећој четвртини наставила да игра млако, у нападу безидејно, а Игокеа наставила да кажњава грешке гостију, па су имали домаћи и 30 поена вишла (73:43), да би на крају црвено-бели успели да смање разлику на 20 поена, 85:65.

Након ове утакмице Звезда је остала на девет победа уз два пораза, колико има и Игокеа.

Игосе је предводио Кармајкл са 14 поена, Клемонс је додао 13 а Фундић осам, док је у Звезди Волден бројао до 10, колико је додао и Добрић.

ЕНРИКЕ САЊА НОВО ЧУДО: Шпански стручњак је са Барсом направио чувени преокрет против ПСЖ-а, може ли урадити исто сада када су улоге обрнуте?

У реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона фудбалери Барселона ће на ''Монжуику'' чувати гол предности против ПСЖ-а (21.00).

16. 04. 2024. у 07:40

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14