РАДОСТ У ДЕЛУ СЕКУНДЕ: Томас је шутирао 0 од 9 из игре, а на крају је обрадовао партизановце (ВИДЕО)

Александар Илић
Александар Илић

12. 12. 2020. у 22:27

Кошаркаши Партизана су после велике драме и заостатка од девентаест поена средином друге четвртине савладали Мегу.

РАДОСТ У ДЕЛУ СЕКУНДЕ: Томас је шутирао 0 од 9 из игре, а на крају је обрадовао партизановце (ВИДЕО)

ФОТО: КК Партизан

Дерби десетог кола регионалне АБА лиге припао је Партизану (79:77), а кључни човек био је Рашон Томас.

Он је пет секунди пре краја погодио кош из акције у којој је Партизану за шут остало шест десетинки.

Партизан сада после десет мечева има половичан учинак и јасно је да му следи грчевита борба за место које води у плеј-оф АБА лиге.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли

Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.

25. 01. 2026. у 14:30

Коментари (1)

САМО САМ ПОМИСЛИЛА - САД ЋУ ДА УМРЕМ: Маја Волк о борби са раком - Прогутала сам кнедлу, а ујутру метастаза је била огромна