ЗАГОРАЦ ХВАЛИ РИВАЛА: Звезда дуго није имала овакав квалитет

Марко Паунић
Марко Паунић

24. 11. 2020. у 10:30

КОШАРКАШ Партизана Раде Загорац био је задовољан издањем свог тима упркос поразу од Црвене звезде у 8.колу АБА лиге.

ЗАГОРАЦ ХВАЛИ РИВАЛА: Звезда дуго није имала овакав квалитет

Фото АБА лига

Звезда је синоћ славила у хали спортова" Ранко Жеравица" 86:85.

- Била је ово квалитетна утакмица у сваком смислу те речи. Стиче се утисак да Звезда неколико година није имала оволики индивидуални квалитет, и то на свим позицијама. Имају по неколико одличних играча на свакој позицији и српемни су да у сваком тренутку направе превагу и буду меч-винери. Ми смо у мало ровитом издању приказали добру утакимицу јер смо остали у нашем систему и нисмо одустајали и када је Звезда имала двоцифрену разлику”, изјавио је Загорац за ТВ Партизан после меча.

Партизан се неколико пута враћао после двоцифреног заостатка, а у финишу меча имао је и шут за победу.

- Оно на чему тренер Филиповски инсистира је играње у систему и то је наш разлог победе или пораза. То је врло поштено. Драго нам је што смо се вратили из великог заостатка и што смо били одлучни у незгодним моментима. Много ће нам користити предстојећи период у којем ћемо радом надокађујемо ситуацију коју тренутно имамо - четири победе и ову утакмицу за коју лично мислим да смо одиграли добро”, рекао је крилни кошаркаш Партизана и додао:

- У финишу смо дозволили шест лаких поена, што је била превелика казна за овакав тим утакмице. Превелики луксуз је дозволити такве пропусте”, закључио је Загорац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!

ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.

11. 12. 2025. у 07:30

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом