ПУКЛА ЉУБАВ МАЧВАНА И ПАРТИЗАНА: Прослављени кошаркаш трећи пут напустио Хумску
МИЛАН Мачван је као играч два пута носио дрес Партизана, а онда се после повлачења са терена вратио у клуб у коме је оставио дубок траг.
Фото: Н.Параушић
Мачван је у августу ове године добио улогу саветника председника Остоје Мијаиловића за спортска питања, а углавном се бавио радом са млађим категоријама.
Како јавља "Спортски журнал" некадашњи репрезентативац Србије већ неко време није у клубу и разишао се са црно-белима.
Разлог је наводно размимоилажење у идејама и другачија визија посла којим је желео да се бави. Тренутно је некадашњи капитен Србије ван кошарке, а остаје да се види који ће му бити наредни потези.
Он је неколико пута истицао жељу да буде генерални менаџер неког тима, видећемо хоће ли му се та жеља остварити.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НИСМО ДУГО ЧЕКАЛИ, МИЈАИЛОВИЋУ ОДГОВОРИЛА ЗВЕЗДА: Рачун је затворен због статусне неусклађености
06. 11. 2020. у 17:36 >> 17:43
МИЈАИЛОВИЋ: Лига треба да буде заштићена, не да је силује један човек са два клуба!
06. 11. 2020. у 16:30
ОГЛАСИО СЕ ОСТОЈА МИЈАИЛОВИЋ: Сви који желе да Партизана нема џабе се радују
01. 11. 2020. у 17:37
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ПОЧИЊЕ ЕВРОПСКУ МИСИЈУ: Ларн не сме представљати проблем "црвено-белима" ако мисле да се пласирају у ЛШ
Црвена звезда у уторак започиње нову европску сезону гостовањем Ларну у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона. На стадиону "Инвер парк" северноирски шампион покушаће да настави свој историјски поход, али ће против себе имати далеко искуснијег ривала, који жели да већ у првом мечу направи велики корак ка наредној рунди (21.00).
21. 07. 2026. у 07:06 >> 07:06
ФУДБАЛСКИ СВЕТ ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Преминуо легендарни енглески репрезентативац!
Само дан после завршетка Светског првентства у фудбалу стигле су тужне вести са Острва.
20. 07. 2026. у 16:32
СНИМЉЕН У ВУКОВАРУ: Возачу из Борова 2. НАЈВЕЋА КАЗНА у историји Хрватске - ево шта је згрешио
ПРЕМА свему судећи, хрватска полиција у последње време изриче све веће новчане казне за почињене саобраћајне прекршаје.
20. 07. 2026. у 19:45
Коментари (1)