НИЈЕ ЧЕКАО НИ ДА ОДУ У СВЛАЧИОНИЦУ: Тренер Тенерифа имао свашта да каже играчима после очајног полувремена

05. 11. 2020. у 07:48

КОШАРКАШИ Тенерифа убедљиво су поражени од Динамо Сасарија са 92:72. Разочаран после оваквог исхода био је тренер шпанске екипе Ћус Видорета.

После доброг првог полувремена, у другом су гости одиграли веома лошу утакмицу. Тенерифе је након 20 минута кошарке имало предност од 38:47, али је необјашњиво како се десио велики пад у трећој четвртини.

Тај део игре је тим из Италије добио са 29:7, а друго полувреме - 54:25 и тако направио велики преокрет.

Видорета је био толико љут на своје играче након утакмице да није сачекао ни да оду у свлачионицу да би их "изрибао", већ је то урадио одмах - на терену.

Нема сумње да је шпански стручњак имао шта да каже играчима који су одиграли катастрофално друго полувреме.

После овог меча у ФИБА Лиги шампиона Динамо Сасари се налази на првом месту у групи А са две победе, док је учинак Тенерифа 1-1 и он се налази на другом месту на табели.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39

ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

"ОКО МЕНЕ ШПРИЦЕВИ, СЕКТЕ" Бане објаснио зашто је морао да пусти децу да оду код мајке

ИСТАКНУТИ глумац Бане Видаковић, који је пре три године осуђен због недозвољеног држања хероина за личну употребу, говорио је о породици и деци коју је, каже, управо због наркотика склонио из Србије.

29. 03. 2024. у 08:36