КОКОШКОВ ПОСЛЕ ПОРАЗА ФЕНЕРА: Ја сам крив
ЕПИТЕТОМ "мизерно" описао је тренер Фенербахчеа Игор Кокошков несвакидашње потонуће свог тима у другом полувремену меча са Бајерном у Истанбулу.
Фото: Н. Параушић
Домаћин је испустио предност од 21 поена из првог дела утакмице и уписао други узастопни пораз на свом терену (71:75), док су Баварци имали савршену недељу са две победе на тешким гостовањима. Претходно су савладали Макаби у Тел Авиву (85:82).
- Тежак пораз, веома сам разочаран нашим издањем у другом полувремену - рекао је Кокошков.
- Надам се да је прво полувреме право лице нашег тима, у другом смо једноставно нестали. Изгубили смо оштрину, остали без гаса. Чврсто верујем да тренери губе утакмице. Мој бивши тренер, који ми је био и ментор, говорио ми је да је тренер крив када се изгуби меч у којем имаш 20 разлике. Као тренер, преузимам одговорност за овај пораз. Увек ћу подржавати играче у оваквим случајевима. У овом послу постоји побеђивање и постоји мизерија. Тренутно се осећамо мизерно.
ЗАУСТАВЉЕН Лорензо Браун у мечу са Бајерном/ФОТО: Евролига
Сасвим другачији осећај има феноменални крилни играч Бајерна Владимир Лучић, који је после партије каријере против Макабија (26 поена) поново био лидер свог тима са 18 поена и пет скокова. Две врхунске креације донеле су му награду Евролиге за најкориснијег играча недеље у којој су одиграна два кола.
- Сјајан осећај - блистао је српски репрезентативац после великог преокрета у Истанбулу.
- Ушли смо у утакмицу споро, без довољно енергије за било ког ривала, а камоли за екипу као што је Фенербахче. Али, одговорили смо у другом полувремену нашом игром. Нисмо престајали да верујемо у ствари које радимо на тренинзима. Знамо шта желимо да постигнемо ове сезоне и, са свим променама у тиму, морамо да верујемо у процес и будемо бољи из дана у дан.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ШОК У МОСКВИ И ИСТАНБУЛУ: Алба изненадила ЦСКА, Бајерн срушио Фенербахче
16. 10. 2020. у 21:10 >> 21:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса
Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).
27. 05. 2026. у 07:20
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)