НОВАЈЛИЈА У ЛАКТАШИМА: Некадашњи кошаркаш Партизана и ФМП појачао Игокеу

СРПСКИ кошаркаш Стефан Пот од данас је ново појачање Игокее на бековској позицији.

НОВАЈЛИЈА У ЛАКТАШИМА: Некадашњи кошаркаш Партизана и ФМП појачао Игокеу

Илустрација спорт Фото Dephositos

Стефан Пот је играо за Спартак, Нови Сад, Војводину, Асесофт, Металац и Младост.

Врхунац каријере 26-годишњи бек је имао у сезони 2016/17. када је потписао за Партизан.

Пот у Лакташе долази из ФМП-а за који је наступао последње три сезоне.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Како је Каленић пијаца изабрана међу најлепше на свету?