НОВАЈЛИЈА У ЛАКТАШИМА: Некадашњи кошаркаш Партизана и ФМП појачао Игокеу
СРПСКИ кошаркаш Стефан Пот од данас је ново појачање Игокее на бековској позицији.
Илустрација спорт Фото Dephositos
Стефан Пот је играо за Спартак, Нови Сад, Војводину, Асесофт, Металац и Младост.
Врхунац каријере 26-годишњи бек је имао у сезони 2016/17. када је потписао за Партизан.
Пот у Лакташе долази из ФМП-а за који је наступао последње три сезоне.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
НАЈВЕЋИ ШОК НА МУНДИЈАЛУ! Сензација над сензацијама! Фаворита опио Рум! (ВИДЕО)
Фудбалери Еквадора ремизирали су против Курасаа резултатом 0:0 (0:0) у другом колу Е групе на Светском првенству у САД, Канади и Мексику.
21. 06. 2026. у 03:55
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)