НОВАЈЛИЈА У ЛАКТАШИМА: Некадашњи кошаркаш Партизана и ФМП појачао Игокеу

СРПСКИ кошаркаш Стефан Пот од данас је ново појачање Игокее на бековској позицији.

НОВАЈЛИЈА У ЛАКТАШИМА: Некадашњи кошаркаш Партизана и ФМП појачао Игокеу

Илустрација спорт Фото Dephositos

Стефан Пот је играо за Спартак, Нови Сад, Војводину, Асесофт, Металац и Младост.

Врхунац каријере 26-годишњи бек је имао у сезони 2016/17. када је потписао за Партизан.

Пот у Лакташе долази из ФМП-а за који је наступао последње три сезоне.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!