НОВАЈЛИЈА У ЛАКТАШИМА: Некадашњи кошаркаш Партизана и ФМП појачао Игокеу

СРПСКИ кошаркаш Стефан Пот од данас је ново појачање Игокее на бековској позицији.

НОВАЈЛИЈА У ЛАКТАШИМА: Некадашњи кошаркаш Партизана и ФМП појачао Игокеу

Илустрација спорт Фото Dephositos

Стефан Пот је играо за Спартак, Нови Сад, Војводину, Асесофт, Металац и Младост.

Врхунац каријере 26-годишњи бек је имао у сезони 2016/17. када је потписао за Партизан.

Пот у Лакташе долази из ФМП-а за који је наступао последње три сезоне.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ ЗА СРПСКОГ ЗЕТА? Курасау је против слонова потребно чудо!

КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!

СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.

25. 06. 2026. у 10:00

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

ВУК (13) СВИРА, А РОБОТИ ИГРАЈУ МОРАВАЦ: Припреме за скуп Србија једна породица