БРАВО ЦРНО-БЕЛИ: KK Партизан помогао обнову дома навијача преминулог од вируса корона

08. 08. 2020. у 14:25

КОШАРКАШКИ клуб Партизана помогао је обнову куће навијача црно-белих Горана Аћимовића Аћима, који је недавно преминуо од последица вируса корона.

БРАВО ЦРНО-БЕЛИ: KK Партизан помогао обнову дома навијача преминулог од вируса корона

Фото: КК Партизан

Kако је саопштено, председник KK Партизан Остоја Мијаиловић и извршни директор Млађан Шилобад, посетили су породицу Аћимовић и обишли завршну фазу радова на обнови породичног дома.

- Вест о изненадној смрти Горана Аћимовића Аћима (44) услед последица вируса корона, дубоко је потресла све навијаче Партизана пре готово три месеца. Недуго потом, управа KK Партизан НИС, сазнала је за последњу Аћимову жељу, а то је обнова куће у којој је живео са супругом Јеленом и ћеркама Софијом и Еленом - наводи се на сајту клуба.

Истиче се да је управа KK Партизан на челу са председником Мијаиловићем, одмах преузела на себе обавезу да породици Аћимовић помогне у обнови породичног дома и три месеца касније, радови су у највећој мери готови.

- Имао сам прилику да упознам супругу Јелену и ћерке Елену и Софију нашег Горана Аћимовића из Лазаревца. Нажалост, Горана смо изгубили пре неколико месеци, али га нисмо заборавили и никада нећемо. Он је био јако велики навијач Партизана. Наши навијачи су веома важан део клуба, а због људи као што је био Горан, Партизан је данас велики! Kолико год да су тешка времена, као што су ова данас, докле год је армија људи уз Партизан, он ће наставити да постоји - рекао је Мијаиловић приликом посете.

- Kлуб и пријатељи клуба, којима се овом приликом захваљујем, пронашли су могућност да у овим тешким временима, Јелени, Софији и Елени реновирају породичну кућу у Лазаревцу. То је најмање што смо могли да учинимо за њих, за барем мало, колико год је то могуће, покушамо да умањимо њихову тугу због Горановог одласка - поручио Мијаиловић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској

Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.

22. 01. 2026. у 07:00

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ОН ТО НИЈЕ ЗНАО: Неда Арнерић била заљубљена у чувеног певача