БИВШИ САИГРАЧИ МАЈКЛА ОЏА СЛОМЉЕНИ: Туга међу Звездашима, Џенкинс остао без речи

07. 08. 2020. у 14:36

ДОСКОРАШЊИ košarkaš Crvene zvezde Majkl Odžo preminuo je danas u Beogradu od posledica srčanog udara u 28. godini

БИВШИ САИГРАЧИ МАЈКЛА ОЏА СЛОМЉЕНИ: Туга међу Звездашима, Џенкинс остао без речи

Фото: Д. Стјепановић

Нигеријском кошаркашу истекао је уговор са Црвеном звездом овог лета, а доживео је инфаркт током индивидуалног тренинга.

Његови бишви саиграчи су потпуно сломљени.

На друштвеној мрежи Твитер су се огласили Чарлс Џенкинс и Били Берон.

Берон је само написао "дамн", уз уплакани емотикон, што се може превести као "до ђавола", а Џенкинс је поставио уплакани емотикон.  

Мајкл Оџо је оставио траг у Звезди. Можда није био толико на паркету колико је за кратко време постао љубимац навијача. Увек насмејан, добро расположен и спреман да се нашали.

Оџо је наступао за колеџ Флорида стејт, 2017. је стигао у ФМП након што није био изабран на НБА драфту, а годину дана касније се преселио на Мали Калемегдан.

Вест да је преминуо шокирала је "делије"... Оџо никада није крио колико воли Србију, и колико ужива у нашој земљи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину