НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ ПОРУЧИЛИ: Ево кога би волели поново да виде у црвено-белом дресу (ФОТО)
АБА лига је на друштвеним мрежама направила занимљиву анкету.
Фото: Н. Параушић
Питали су навијаче тимова из региона које играче би волели да виде поново у дресу омиљене екипе.
Данас су објавили прве резултате, док се у наредним данима очекују и преостали тимови.
Од српских екипа су првог дана у фокусу била три тима - Црвена звезда, ФМП и Борац из Чачка.
“Делије” би на Малом Калемегдану волеле поново да виде Стефана Јовића, Марка Гудурића и Квинсија Милера. У Железнику би волели Џону Болдена, Мајкла Оџа и Матица Ребеца, док би у Чачку хтели Страхињу Гавриловића, Марка Мариновића (садашњег тренера клуба) и Илију Ђоковића.
Када су остали клубови у питању, гласови иду овако: Будућност - Гога Битадзе, Норис Кол, Хасан Мартин, Цедевита Олимпија - Немања Гордић, Влатко Чанчар, Коди Милер-Мекинтајер. Цибона - Анте Жижић, Ивица Зубац, Марко Јагодић-Куриџа и Игокеа - Томислав Зубчић, Марко Љубичић и Никола Пешаковић.
Видећемо хоће ли се навијачима некод од тимова жеља остварити већ наредне сезоне...
Препоручујемо
НЕМАЊА ЈАРАМАЗ ПОТПИСАО ЗА ФМП: Бивши Партизанов играч у београдском предграђу
22. 07. 2020. у 15:07
БИТКА ВЕЧИТИХ ЗА СЕНЕГАЛЦА: Звезда и Партизан хоће појачање из Валенсије
21. 07. 2020. у 19:28
ПОТПИСИ У ЖЕЛЕЗНИКУ: Јовановић продужио уговор, Ненадић и Радоњић појачали ФМП
21. 07. 2020. у 18:24
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)