"ПОСТАЛО ЈЕ НЕПОШТОВАЊЕ, ЛЕБРОНЕ ПЕНЗИОНИШИ СЕ!" Пол Пирс о Џејмсу
Некадашња велика НБА звезде, Пол Пирс, сматра да Леброн Џејмс треба да се пензионише.
ФОТО: Танјуг/AP Photo/Mark J. Terrill
Иако се очекује да испита тржиште као слободан агент, све више се прича и о могућем крају каријере. Пол Пирс сматра да би то био прави потез.
"Постало је непоштовање у овом тренутку. Да сам Леброн, пензионисао бих се. Више нема шта да остварује нити било коме шта да доказује", рекао је Пирс у подкасту "Тицкет & Тхе Трутх".
Ипак, додао је да разуме уколико Џејмс једноставно и даље воли кошарку.
"Ако му је и даље стало до игре, разумем. Али онда мора да прихвати да можда више није прва опција, већ трећи или четврти најбољи играч екипе", рекао је Пирс.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ШТА СЕ ДЕШАВА СА ДОНЧИЋЕМ?! Лука се враћа, али не на терен него кући у Љубљану
17. 05. 2026. у 09:11
ДЕВЕТ ГОДИНА ЧЕКАЊА: Сан Антонио објаснио Минесоти ко је газда у НБА (ВИДЕО)
16. 05. 2026. у 09:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)