"Платио бих 500 долара ономе ко би га сравнио са земљом": Хаос у Америци због Николе Јокића

Кошаркаши Денвер Нагетса поражени су од Минесоте 112:96, а о последњим секундама меча говори се широм света.

Платио бих 500 долара ономе ко би га сравнио са земљом: Хаос у Америци због Николе Јокића

ФОТО: Танјуг/AP Photo/Abbie Parr

Након сукоба Николе Јокића и Џејдена Мекденијелса, када је Американац постигао поене у тренуцима када је меч био готов, уследио је општи хаос, а Србин је искључен са меча. 

У студију на ТНТ телевизији је настао хаос због потеза Јокића, али и Мекденијелса, а Шекил О'Нил и Чарлс Баркли су одговорили на питање шта би они урадили да су били на месту Србина.

- Извео бих 'ветрењачу' од 360 степени као Винс Картер! Наравно да бих поентирао. Ово је плеј-оф. Покушавам да ти уђем у главу, да те обрукам пред породицом, женом и девојком. Не занимају ме последице - рекао је Шекил О'Нил.

Уследио је одговор Чарла Барклија, који је имао потпуно другачији став.

- Нећу да лажем, ја сам знао да ударим играче ако губимо 20 разлике и они покушају тако нешто. Да је неко шутнуо тројку на ту разлику, рекао бих у свлачионици: 'Ево 500 долара ономе ко га поштено сравни са земљом.' Радио сам то и поносим се тиме. То су правила ове игре, не смеш да понижаваш противника - рекао је Баркли.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са триколорима

ФРАНУЦУЗИ У СТИЛУ ОТВАРАЈУ НОКАУТ ФАЗУ: Швеђани немају потребан квалитет да се носе са "триколорима"

ФРАНЦУСКА започиње нокаут фазу Светског првенства 2026 дуелом против Шведске на "Метлајф стадиону" (23.00), где ће бити одиграно и велико финале шампионата. "Триколори" су групну фазу завршили са максималним учинком и оправдали улогу једног од главних фаворита за освајање титуле, док су Швеђани до шеснаестине финала стигли као једна од осам најбољих трећепласираних селекција.

30. 06. 2026. у 06:30

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ВЕЋ „ПРЕСУДИЛА“: Овај играч осваја Златну копачку, Роналдо на квоти 22, а ево где је Меси