"Делије" гледају и не верују: Распродате све улазнице за фајнал-фор Евролиге!
Руководство кошаркашке Евролиге саопштило је данас да су распродате све карте за овогодишњи Фајнал-фор, који ће се одржати од 22. до 24. маја у Атини.
Photo: Antonio Ahel/ATA Images
Како се наводи, последњи контигент карата пуштен је данас и у кратком року је распродат.
"Након огромног интересовања за улазинице у фазама један, два и три, од којих је свака резултирала потпуним распродајама. Последња преостала продаја карата у фази четири пуштена је у продају данас и одмах је распродата. Пошто је ово последња фаза продаја, све доступне карте за Фајнал-фор 2026. су у потпуности распродате", поручила је Евролига.
Додаје се и да су се навијачи још једном одазвали у великом броју, потврђујуц́и глобално ишчекивање великог догађаја европске кошарке.
"Брзина којом је свака фаза продаје распродата наглашава неупоредиву привлачност Фајнал-фора, пошто су навијачи из целе Европе и шире обезбедили своје место у Атини за финиш сезоне. Са потражњом која константно премашује понуду током све четири фазе продаје, завршница ове сезоне је једно од најтраженијих Фајнал-форова у историји Евролиге", саопштила је Евролига.
У четвртфиналу Евролиге играће Реал Мадрид-Хапоел Тел Авив, Фенербахче-Жалгирис, Валенсија-побеник меча Панатинаикос-Монако и Олимпијакос против победника плеј-ина.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
Ех, да није тих Украјинаца! Звезди стигле вести које никако није желела да чује
20. 04. 2026. у 11:12
Жозе Мурињо запрепашћен: Сезона без пораза, а завршиће првенство као трећи?!
20. 04. 2026. у 14:45
"Нећу да лажем!" Чима Монеке проговорио о проблемима у Црвеној звезди
20. 04. 2026. у 12:42
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ДРАМЕ! Инфантино "у сузама", ништа од продаје Светског првенства!
Председник ФИФА Ђани Инфантино одустао је од идеје да део комерцијалних права Светског првенства препусти приватним инвеститорима, након што је предлог изазвао снажан отпор унутар светске фудбалске организације и претње бојкотом из Европе.
01. 08. 2026. у 08:30 >> 08:30
АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!
Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.
23. 07. 2026. у 21:53
МАСОВНО ЗАТВАРАЊЕ ПЛАЖА У ЦГ: Вода опасна за купање, амбуланте пуне болесне деце - и на Словенској плажи забрањено купање
НА НЕКОЛИКО популарних плажа у Црној Гори уведена је забрана купања након што су анализе показале да морска вода није безбедна.
30. 07. 2026. у 16:55 >> 18:54
Коментари (0)