"ОВА УТАКМИЦА ЈЕ ДОКАЗ": Саша Обрадовић имао шта да каже након драме у утакмици Басконија - Звезда

Након утакмице Басконија - Црвена звезда у којој је београдски тим тријумфовао, обратио се јавности Саша Обрадовић.

ОВА УТАКМИЦА ЈЕ ДОКАЗ: Саша Обрадовић имао шта да каже након драме у утакмици Басконија - Звезда

FOTO: Ata images

Узбудљив меч против Шпанаца одиграо је српски представник у Евролиги, а након дуела стратег тима са Малог Калемегдана стао је пред новинаре након тријумфа који је извојеван после продужетка. 

- Да, знате, ова утакмица је доказ да је ово једна од најбољих сезона Евролиге. Нема лаких утакмица. Игра се до краја. Лоше смо почели утакмицу, подигли смо се дефанзивно пре свега у наставку. Није било лако. Басконија је атипична екипа. Пронашли смо начин. Тимска победа, морамо боље да улазимо у мечеве - поручио је Обрадовић. 

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ