ЛЕБРОН ЏЕЈМС У НЕПОЗНАТОЈ СИТУАЦИЈИ: "Краљ" можда први пут у каријери ово доживи
Кошаркаш Лејкерса и легенда НБА лиге, Леброн Џејмс, могао би ове сезоне први пут да остане без иједног индивидуалног признања од када је крочио у најјачу кошаркашку лигу на свету.
FOTO: Tanjug/AP
А то ће се сигурно догодити ако до краја лигашког дела пропусти још само један меч.
Наиме, играчи у НБА аутоматски губе право да конкуришу за било коју индивидуалну награду ако не одиграју 65 утакмица (од 82), а с обзиром на то да је Џејмс већ пропустио 17 (претходне ноћи није играопротив Спурса) долазимо до закључка да ако буде паузирао још само један меч, остаје први пут у каријери без индивидуалне награде.
"Краљ" ове сезоне у просеку по мечу постиже 21,7 поена, и има 5,4 скокова и 6,8 асистенција.
БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У ШОКУ: Оно што је освануло у Сплиту запањило је све Хрвате (ФОТО)
У најновије вести из Хрватске "уплетена" је и Србија.
31. 05. 2026. у 19:03
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)