"МОРАМО ДА БУДЕМО БОЉИ КАО ГРУПА!" Кем Пејн после новог пораза Партизана у Евролиги

Кошаркаши Монака нанели су нови пораз Партизану у Евролиги. Тим из Кнежевине је славио на свом терену са 101:84 а након меча сумирао је утиске новајлија у редовима "парног ваљка" Камерун Пејн.

МОРАМО ДА БУДЕМО БОЉИ КАО ГРУПА! Кем Пејн после новог пораза Партизана у Евролиги

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Тимски су црно-бели подбацили.

"Они су шутирали сјајно. Морали смо више да их притискамо, морамо да будемо бољи као група, то је све. Морамо да погађамо шутеве, да се прегрупишемо. Имамо још један тренинг пред Барселону, али морамо да играмо чвршће и да верујемо у победу“, поручио је Пејн у изјави за ТВ Арена спорт.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову