И КОМШИЈЕ У ТЕФТЕРУ: Кошаркаши Слоге пред својим навијачима победили Чачак 94

Горан Ћировић

06. 01. 2026. у 10:53

Десету првенствену победу остварили су кошаркаши краљевачке Слоге и тако остали на деоби трећег места „Меридианбет Кошаркашке лиге Србије“.

И КОМШИЈЕ У ТЕФТЕРУ: Кошаркаши Слоге пред својим навијачима победили Чачак 94

Г.Шљивић

У комшијском дербију 14. кола „бели“ су пред својим навијачима, на паркету нове хале спортова крај Ибра, савладали борбену екипу Чачак 94 са 89:84 (23:17, 24:23, 26:17, 16:27). Најефикаснији у редовима Слоге бли су Хопкинс са 30, Васић са 14 и Драговић са 12 поена, док је код гостију Матић је постигао 21, а Додић и Дмитровић по 13 поена.

У наредном колу у Краљевчане и Чачане очекују дуели против екипа из Земуна. Слога ће гостовати екипи Борца, док ће Чачак код куће снаге одмерити против Младости.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)