А ПОСЛЕ ПЕЊАРОЈЕ... Партизан озваничио још један велики трансфер

РАДНО је данас у Хумској!

А ПОСЛЕ ПЕЊАРОЈЕ... Партизан озваничио још један велики трансфер

ФОТО: Н. Скендерија

После тренера Ђоана Пењароје и Камерон Пејн је ново појачање Партизана. Тридесетједногодишњи амерички плејмејкер је синоћ допутовао у Београд и већ данас ће се прикључити тренинзима црно-белих.

Четрнаести пик са НБА драфта 2015. године је у сезони за нама играо у екипи Њујорк Никса. Пре тога, Пејн је у НБА лиги наступао за Филаделфију, Милвоки, Чикаго, Кливленд и Оклахому.

До краја текуће сезоне, Пејн ће бранити боје Партизана!

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?