НЕ СМИРУЈЕ СЕ СИТУАЦИЈА У ПАРТИЗАНУ: Избила свађа између Паркера и Оцокољића?

Новости онлине

20. 12. 2025. у 11:52

ПАРТИЗАН је доживео бламажу у Евролиги. Црно-бели су изгубили од Каунасу од Жалгириса са 109:68, а ситуација у клубу из Београда се не смирује.

НЕ СМИРУЈЕ СЕ СИТУАЦИЈА У ПАРТИЗАНУ: Избила свађа између Паркера и Оцокољића?

ФОТО: Н. Скендерија

Како преноси литвански "Баскетнеwс", после утакмица у свлачионици дошло је до жестоке расправе између Џабарија Паркера и привременог тренера Мирка Оцокољића.

Наводи се да је Американац прво мирно стајао крај врата свлачионице, а затим, евидентно са намером, започео вербални сукоб са тренером који му није остао дужан.

Остаје да се види шта ће се догодити са Паркерком који је доведен као велико појачање, но тотално је разочарао оним што пружа на терену, али и ван њега.

Партизан наредни меч игра у понедељак против Крке, потом у петак дочекује Макаби у Евролиги и велико је питање да ли ће бивши играч Барселоне бити у саставу.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: Вучица има шансу да избије на друго место

ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: "Вучица" има шансу да избије на друго место

ЈУВЕНТУС и Рома укрстиће копља у суботу увече у Торину, у директном дуелу екипа које имају јасну амбицију да сезону заврше међу прва четири тима Серије А. Тип вам је спремио анализу ове утакмице са предлозима наших типстера.

20. 12. 2025. у 10:06

Коментари (0)

ДОБРА ВЕСТ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ: Попусти у продавницама до 6.500 динара - ево како да их добијете