НЕВЕРОВАТНА УТАКМИЦА: Монако разбио Бајерн, Миротић доминирао
Кошаркаши Монака победили су вечерас на свом терену Бајерн резултатом 103:77 у мечу 17. кола Евролиге.
FOTO: M. Vukadinović
Најефикаснији у екипи Монака био је Ели Окобо са 18 поена, док је Никола Миротић постигао 16.
У редовима Бајерна истакао се Оскар да Силва са 13 поена. Стефан Јовић је постигао 11 поена, а Владимир Лучић је убацио осам.
Монако се налази на шестом месту на табели Евролиге са 10 победа и седам пораза, док је Бајерн на претпоследњој, 19. позицији са учинком 5-12.
У следећем колу, Монако ће дочекати Реал Мадрид, а Бајерн ће играти против Хапоела.
Препоручујемо
САША ОБРАДОВИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ ШТА "ДЕЛИЈЕ" РАДЕ: "Ја ово не памтим!"
03. 02. 2026. у 22:46
"ОВА ЗЕМЉА ЈЕ ПОСЕБНА!" Звездини странци у трансу после чуда у Евролиги против Хапоела
03. 02. 2026. у 22:31
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)