"ЉУДИ ДОЛАЗЕ И ОДЛАЗЕ..." Кевин Пантер открио шта мисли о оставци Жељка Обрадовића у Партизану
КОШАРКАШИ Барселоне играју у 14. колу Евролиге против Барселоне, а као увертира за дерби меч организовано је дружење играча шпанског клуба и навијача.
FOTO: M. Vukadinović
У центру пажње био је Кевин Пантер, бивси првотимац црвено-белих и црно-белих, са којим су се фанови најдуже задржали.
Поручили су му навијачи да поново обуче дрес црно-белих, који је носио од 2021. до 2024. године, а он се на то насмејао.
Потписивао је навијачима мајице, дресове и лопте, а потом је добио питање од новинара да одговори шта мисли о одласку Жељка Обрадовића.
- Шта да кажем, заиста? Слажем се са констатацијом људи са овог дружења који су рекли да је све то спорт. Људи долазе и одлазе из клубова, без обзира на њихову величину, то је део посла којим се бавимо. То је наша професионална судбина, неко је овде тим речима то описао и могу да потврдим да је то лепа мисао - истакао је Пантер.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
ПОБЕДА ЗА ПЕРФЕКТНУ ГРУПНУ ФАЗУ: Импресивни наступи "тобџија" најављују напад на европску круну!
ЛИДЕР групне фазе Лиге шампиона, Арсенал дочекује казахстански Каират у среду увече на Емирејтсу (21.00), у обрачуну првопласиране и последњепласиране екипа лигашке фазе. Тобџијама је потребан само бод како би математички потврдиле прво место пред нокаут фазу, док гости играју за част и бег са самог дна табеле.
28. 01. 2026. у 07:10
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)