"САН СВАКОГ ДЕТЕТА!" Бивши кошаркаш Партизана Саво Дрезгић о позиву у репрезентацију Србије

Млади кошаркаш Меге, Саво Дрезгић, нашао се на широм списку сениорске репрезентације Србије.

САН СВАКОГ ДЕТЕТА! Бивши кошаркаш Партизана Саво Дрезгић о позиву у репрезентацију Србије

FOTO: FIBA.Basketball

После годину дана проведених на Универзитету Џорџија, талентовани плејмејкер се одлучио на повратак у Србију.

- Чврсто верујем да је долазак у Мегу најбољи могући потез који сам могао да направим. Већ се показало да је Мега један од најбољих клубова на свету што се тиче развоја младих играча. Сваке године клуб избаци нове талентоване играче и одлука заиста није била тешка. Бољи потез нисам могао да направим - каже Дрезгић за сајт Меге.

Саво Дрезгић се нашао на ширем списку сениорске репрезентације Србије за новембарски ФИБА прозор и мечеве са Швајцарском и Босном и Херцеговином.

- Осећај је сјајан, дефинитвно сан сваког детета. То је тек почетак и сигуран сам да ћу убудуће бити део репрезентације ако наставим да тренирам и радим напорно - рекао је бивши кошаркаш Партизана.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

КО БИ РЕКАО! Ево колико је Лепа Брена старија од Бобе - многи се изненаде