"МИСЛИМ ДА ЈЕ ЈАСНО СВИМА ПРОТИВ КОГА ИГРАМО!" Андреј Жакељ пред меч Црвена звезда - Будућност

Тренер Будућности Андреј Жакељ и кошаркаш подгоричког тима Џуван Морган изнели су очекивања пред гостовање Црвеној звезди у АБА лиги.

МИСЛИМ ДА ЈЕ ЈАСНО СВИМА ПРОТИВ КОГА ИГРАМО! Андреј Жакељ пред меч Црвена звезда - Будућност

ФОТО: КК Партизан/Драгана Стјепановић/АБА лига

- Мислим да је свима јасно против кога играмо. Црвена звезда је у овом моменту, вероватно тим у најбољој форми у Евролиги и заслужено се налази у самом врху. Реч је о врло квалитетној и одлично вођеној екипи. Ми ћемо учинити све да се што боље припремимо, упркос одређеним проблемима са повредама… У Београд идемо са позитивном енергијом и добром атмосфером, спремни да пружимо максимум и покушамо да Звезди што више отежамо посао.

Његове речи потврдио је и један од најистакнутијих играча ове сезоне Џуван Морган, који са три МВП признања заредом носи Будућност:

- Добар је осећај када екипа побеђује, а драго ми је што имам значајан допринос и улогу… Ми смо пре свега екипа, сви дишемо као један… Што се тиче Црвене звезде, знамо да је то одличан тим, добро вођен и са много квалитета. Морамо бити спремни од првог минута… Очекујем тешку, борбену утакмицу, са доста одбране и физичког контакта.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

НЕ СТАВЉАЈТЕ ЈЕ ОДМАХ У ФРИЖИДЕР: Како се правилно чува лубеница?