ОТКРИВЕНО! Мистериозна докторка лечи Џордана Нвору

Новости онлине

27. 10. 2025. у 13:45

САДА је све јасно!

ОТКРИВЕНО! Мистериозна докторка лечи Џордана Нвору

FOTO: M. Vukadinović

Кошаркаш Црвене звезде Џордан Нвора налази се на третманима код познате докторке Маријане Ковачевић због повреде листа леве ноге. 

Како преноси "Спортал", третмани ће трајати до 1. новембра, па ће Нигеријац сигурно пропустити дуеле са Асвелом и Макабијем у дуплом колу Евролиге.

Клуб планира да га поштеди и меча АБА лиге против Спартака, док би се на паркет могао вратити 5. новембра, када Звезда у Београдској арени дочекује Панатинаикос.

Првобитне информације говориле су да је Нвора повредио Ахилову тетиву, али су из клуба то демантовали без прецизног објашњења природе повреде.

Нвора је био један од кључних играча у уводном делу сезоне и најзаслужнији за четири узастопне победе у Евролиги.

Његово одсуство представља озбиљан ударац за тренера Сашу Обрадовића, који већ дуже време не може да рачуна на више повређених играча – Грејема, Ривера, Боломбоја, Картера и Кенана.

Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Најзгоднија преваранткиња 21. века донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...

"Најзгоднија преваранткиња 21. века" донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...

Њена животна прича је помало нестварна. Уосталом, филмски делује сценарио: тенисерка нестаје с терена без поздрава, без саопштења, без речи збогом. Свет сазнаје да је пензионисана тек кад јој је уклоњено име са листе активних играча и то од стране Агенције за интегритет тениса. Телефони искључени — и њен, и очев, и мајчин. Медији шпекулишу о бекству. Последњи меч одиграла је у другом колу Мајами опена против Иге Швјонтек у марту 2024. Тако се, тихо и мистериозно, у мају исте године завршила каријера Камиле Ђорђи — а тек онда је почела права прича.

22. 04. 2026. у 20:01

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Kijanje, suzenje očiju i loš san – kako prekinuti začarani krug ALERGIJE?