КОШАРКАШ ЗВЕЗДЕ МВП КОЛА ЕВРОЛИГЕ! Џордан Нвора је најкориснији играч

Кошаркаш Црвене звезде Џордан Нвора најкориснији је играч (МВП) четвртог кола Евролиге, саопштено је данас на званичном сајту такмичења.

КОШАРКАШ ЗВЕЗДЕ МВП КОЛА ЕВРОЛИГЕ! Џордан Нвора је најкориснији играч

FOTO: M. Vukadinović

Нвора је у победи Црвене звезде против Жалгириса резултатом 88:79 за 33 минута забележио 24 поена, седам скокова, пет украдених лопти, три асистенције и две блокаде. Он је имао индекс корисности 34.

Други највећи индекс корисност у четвртом колу Евролиге имао је центар Панатинаикоса Ришон Холмс (33). Кошаркаш Париза Надир Хифи забележио је 32 индексна поена.

Играч Дубаија Мфионду Кабенгеле имао је индекс корисности 31, док су кошаркаш Панатинаикоса Кендрик Нан и плејмејкер Хапоела Василије Мицић забележили по 28.

Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

БИЋЕ ЗАНИМЉИВО У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Белгија је фаворит, али срчани Иранци се неће предати без велике борбе

БИЋЕ ЗАНИМЉИВО У ЛОС АНЂЕЛЕСУ: Белгија је фаворит, али срчани Иранци се неће предати без велике борбе

Белгија и Иран одмериће снаге на "СоФај стадиону" у другом колу групе "Г" Светског првенства (21.00), а улог је огроман. После ремија у уводним мечевима, обе селекције знају да би победа могла да их доведе надомак пласмана у нокаут фазу, док би пораз озбиљно закомпликовао ситуацију пред последње коло.

21. 06. 2026. у 07:00

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ГОРИ ЛУКСУЗНИ ХОТЕЛ, У ОГРОМНОМ ПОЖАРУ ПОГИНУЛА ЖЕНА: Евакуисано 1700 туриста у летовалишту које Срби обожавају (ФОТО/ВИДЕО)