САД СЕ СВЕ ЗНА: Жофри Ловерњ пронашао нови клуб

Часлав Вуковић

12. 10. 2025. у 16:15

ПОМИЊАЛО се да би Жофри Ловерњ могао да се врати у Партизан, али сад је јасно да од тога неће бити ништа, пошто је Француз пронашао нови клуб.

САД СЕ СВЕ ЗНА: Жофри Ловерњ пронашао нови клуб

FOTO: EPA

Овај 34-годишњак је одабрао занимљиву дестинацију за наставак каријере. Он је потписао уговор за Спортинг клуб из Кувајта, објавио на налогу "X" Мишко Ражнатовић.

Ловерњ је прошлу сезону завршио у дресу Асвела, а токо лета је тренирао са екипом Меге. Сад је јасно да наће играти у Евролиги у сезоини 2025/26.

Француз је у богатој каријери наступао за Шалон, Валенсију, Партизан, Химки, Денвер нагетс, Оклахома сити Тандер, Чикаго булс, Сан Антонио спарс, Фенербахче, Жалгирис и Асвел.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, трешњице трећи узастопни тријумф на Театру снова

НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова

МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.

15. 12. 2025. у 09:00

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки

ЗВЕЗДА УКРАЈИНЕ ПРОБАЛА ДА УБИЈЕ РУСКОГ ПУКОВНИКА: Русија не прашта! Ево шта се десило украјинској шампионки

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, изнедрила је и једну несвакидашњу ситуацију која има везе са спортом. Јер, најновије спортске вести из Русије тичу се украјинске шампионке, која је осујећена у покушају терористичког напада.

14. 12. 2025. у 16:00

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

РУСИЈА У НЕВЕРИЦИ: УЕФА јој напрасно послала милионе евра, радује се и Србија!