"БОМБА" ЦРНО-БЕЛИХ: КК Партизан доводи најбољег младог кошаркаша Евробаскета
Како преносе грчки медији, КК Партизан је близу довођења једног од најталентованијих кошаркаша Финске
ФОТО: Принтскрин/Икс/Еуробаскет
Како тврди "Спорт24", очекује се да најбољи млади кошаркаш Евробаскета кроз 24 часа буде у Београду како би се договорио са црно-белима.
Иако је исрва тврдио да нема намеру да игра у Европи и да кроз колеџ тражи пут ка НБА лиги, Муринен је наводно променио планове када му се Партизан јавио.
Прилика да игра у Евролиги за један од најбољих клубова пред драфт 2027. године му се учинила као привлачна идеја, додаје поменути извор.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
САД ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Французи потврдили да је Ниликина напустио Партизан
23. 09. 2025. у 21:14
ШОК У ХУМСКОЈ! Партизан остаје без кошаркаша, а сезона није ни почела
22. 09. 2025. у 13:48
ПАРТИЗАН ПРЕЖИВЕО СИДНЕЈ: Црно-бели победом окончали турнеју у Аустралији (ВИДЕО)
21. 09. 2025. у 10:53
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)