ЈОШ ЈЕДАН СРПСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ У БАЈЕРНУ! Он се придружио Лучићу и Јовићу у тиму из Минхена
СРПСКИ кошаркаш Алекса Раданов играће наредне сезоне у Евролиги, пошто је потписао уговор са минхенским Бајерном.
Foto: Profimedia
Са немачким великаном је договорио сарадњу до краја сезоне 2025/26. Он је припреме одрадио са овим клубом и успео је да убеди трнера Гордона Херберта да му је потребан у тиму.
Овај 202 центиметра високи кошаркаш је репрезентативац Србије, а прошле сезоне је био шампион Пољске са Легијом. У тој екипи је просечно бележио 9,7 поена и 4,2 скока по утакмици.
Раданов већ има искуства играња у Евролиги и то у дресу Црвене звезде за коју је у сезони 2021/22 одиграо 14 утакмица у елитом такмичењу.
У каријери је још наступао за ФМП, Мегу, Игокеу, Перистери и руску Руну.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)