МОМЕНТАЛНА КАЗНА И ОТКАЗ! Бивши кошаркаш Партизана грми на црно-беле странце

Новости онлине

25. 08. 2025. у 12:00

Карлик Џонс, Стерлинг Браун и Исак Бонга у мају су били актери великог инцидента испред једног београдског ноћног клуба, а некадашњи кошаркаш црно-белих Горан Грбовић сматра да би у некој другој држави казнене мере за кошаркаше Партизана биле много озбиљније.

МОМЕНТАЛНА КАЗНА И ОТКАЗ! Бивши кошаркаш Партизана грми на црно-беле странце

ФОТО: М. Вукадиновић

Трио београдског клуба био је умешан у тучу у раним јутарњим часовима, а један човек тешко је повређен када га је Џонс стакленом флашом погодио у главу. Неко време се спекулисало да ли ће амерички плејмејкер уопште моћи да носи дрес Партизана у будућности, због потенцијално велике казне која му је претила.

Од тада је прошло више од три месеца, прашина се слегла и делује да је све утихнуло. Прошлогодишња појачања састава Жељка Обрадовића требало би да неометано наступају за регионалног шампиона, али Горан Грбовић није заборавио на пролећна дешавања.

Кошаркаши Партизана Фото КК Партизан

 

- То би у некој другој држави значило моменталан отказ, одлазак на суд и тако даље… Да се догоди на терену, па и некако, али пошто је напољу - то је сигурно. То се ради и са фудбалерима, ако било ко направи инцидент. Напију се, потуку и добију озбиљну казну од клуба. Избаце те, а добијеш тужбу и од државе - истакао је директор Београдске арене приликом гостовања у подкасту "Јао Миле".

Грбовић је рођен у Крушевцу 1961. године. Играо је на позицији крила, а за Партизан је наступао од 1980. до 1988. Са репрезентацијом Југославије освојио је бронзану медаљу на Евробаскету 1987. године у Грчкој.

БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на Бернабеу

ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"

МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.

25. 02. 2026. у 06:27

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ВЕЛИКА ДЕЛА НА СЦЕНИ ХУМАНОСТИ: „Мој први пут“ и „Јазавац пред судом“ у Фондацији Mozzart