"ДРАГО МИ ЈЕ САМО..." Богдан Богдановић након тријумфа Србије над Словенијом

Кошаркашка репрезентација Србије убедљиво је савладала селекцију Словеније резултатом 106:72 у последњем припремном мечу пред Евробаскет.

ДРАГО МИ ЈЕ САМО... Богдан Богдановић након тријумфа Србије над Словенијом

Фото: Профимедиа

Након тријумфа, капитен репрезентације Богдан Богдановић био је задовољан како су он и наши момци одиграли меч.

- Били смо спремни од почетка, драго ми је само за начин на који смо приступили овој утакмици. Показали смо респект према Словенцима. Колико волим ову екипу – то се види, а на другима је да процене, не бих коментарисао колико волим. Види се та уједињеност и срећа што смо заједно и играмо заједно у Риги -  истакао је Богдановић после победе. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека Шпанија.

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво