ПОГОДАК НА ДЕБИЈУ: Богићевић показао да је право појачање Ауде (ВИДЕО)
На данашњој утакмици између Фк Гробине и Фк Ауде из Риге, Летоније, виђена је узбудљива и борбена игра у којој је пресудну улогу одиграо спрски млади нападач Андреј Богићевић.
ФОТО: Слободан Ђурић
Богићевић, рођен 2002. године, данас је дебитовао за Ауду и управо он је био стрелац јединог и одлучујућег поготка на мечу. Његов гол у другом полувремену донео је Ауди победу и вредан пласман у четвртфинале купа суперлигашке екипе Летоније.
Млади фудбалер је у својој каријери већ наступао за клубове као што су ФК Партизан, ФК Спартак, ФК Златибор, као и за емиратски Масфоот клуб из Дубаија. Ипак, вечерашња утакмица за Ауду показала је да је спреман да направи нови искорак у каријери.
Мотивација, енергија и жеља коју је показао током другог полувремена уливају оптимизам и наговештавају да је пред овим талентованим нападачем светла будућност. Његов деби за Ауду није могао бити бољи – победа тима и одлучујући погодак у првом наступу.
Навијачи Ауде сада с правом очекују да ће Богићевић наставити овако снажним ритмом и постати један од кључних играча екипе у наставку сезоне.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ОТКРИВЕНО! Ево зашто је Лука Јовић одбио да се врати у Црвену звезду овог лета!
06. 08. 2025. у 20:00
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за суботу
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила неколико занимиљвих предлога.
28. 02. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)