"ДЕЛИЈЕ" У ЕКСТАЗИ: Ново појачање КК Црвена звезда стигло у Београд (ФОТО)

НАВИЈАЧИ Црвене звезде не морају више да брину, пошто је клуб завршио велико појачање из НБА лиге које је стигло у Београд на лекарске прегледе и потпис уговора.

ДЕЛИЈЕ У ЕКСТАЗИ: Ново појачање КК Црвена звезда стигло у Београд (ФОТО)

FOTO:KK Crvena zvezda

У питању је Девонте Грејем, дугогодишњи НБА играч који је током каријере имао неке невероватне партије током каријере у најјачој лиги на свету.

Амерички кошаркаш који има 30 година већ је стигао у главни град Србије, што је потврдио фотографијом на друштвеним мрежама.

Foto: Printskrin Instagram/dtaegraham

Момак из Јужне Каролине показао се у НБА лиги као врхунски стрелац. То показују бројке из друге сезоне коју је играо за Шарлог хорнетсе. Тад је просечно бележио 18,2 поена, 3,4 скока и 7,5 асистенција, уз једну украдену лопту.

Он је у каријери још наступао за Њу Орлеанс пелинаксе, Сан Антонио спарсе и Саут Беј лејкерсе, развојни тим ЛА Лејкереса.

Подсетимо, Црвена звезда је пре њега довела Чиму Монекеа, Семија Оџелеја, Џордана Нвору, Тајсона Картера, Стефана Миљеновића, Хасијела Ривера, Огњена Радошића и Лазара Стојковића.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову