ЈОШ ЈЕДНО НБА ПОЈАЧАЊЕ У ПАРТИЗАНУ?! Некадашњи центар Сан Антонио Спарса близу доласка у Београд

Након доласка Шејка Милтона из Лос Анђелес Лејкерса, београдски Партизан би могао да доведе још једно НБА појачање - некадашњег центра Сан Антонио Спареса Чарлса Бејсија.

ЈОШ ЈЕДНО НБА ПОЈАЧАЊЕ У ПАРТИЗАНУ?! Некадашњи центар Сан Антонио Спарса близу доласка у Београд

FOTO: EPA

Како преноси Меридијанспорт, они су разговарали са његовим агентом и постоје велике шансе да ће Чак Беси ускоро постати центар Партизана.

- Чарлс је почаствован интересовањем Кошаркашког клуба Партизан. Дефинитивно разматра понуду и наставиће разговоре са клубом и својим заступником. Контактирали су га и други европски клубови, али му је Партизан тренутно приоритет - рекао је Марк Мекнил.

Чарлс Беси је рођен у Лагосу, у Нигерији, има 24 године и бивши је студент универзитета Вестерн Кентаки, а у НБА је играо за Филаделфију Севентисиксерсе и Сан Антонио Спарсе.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

СТРАТЕШКО ПАРТНЕРСТВО АЛТА БАНКЕ, Air Serbia i Visa: Картица са додатним бенефитима за клијенте