БОМБА НА МАЛОМ КАЛЕМЕГДАНУ: Стигао центар из Макабија
ЦРВЕНА звезда наставља са реконструкцијом тима, те је на Мали Калемегдан стигло осмо појачање.
ФОТО: А. Илић
Чима Монеке, Тајсон Картер, Ебуке Изунду, Стефан Миљеновић, Ђордан Нвора, Семи Оџелеј, Огњен Радошић, а низ појачања у Црвеној звезди је Кубанац Хасијел Риверо.
Последње две сезоне провео је у Макабију из Тел Авива, те му играње у Београду није страно.
Просечно је претходне сезоне бележио 10,2 поена, 4,4 скока и 1,3 асистенције. Занимљиво је да има меку руку, те је за два шутирао 62 одсто, а проводио је 22 минута по мечу на паркету.
Пре Макабија је играо две године у Валенсији, у коју је стигао из Сан Пабло Бургоса, где се такође задржао две сезоне. Сан Пабло му је иначе био први клуб у Европи, а пре тога је градио каријеру на Куби, а са 22 године је отишао у Аргентину где је три сезоне био у Естудијантесу, а једну, последњу, провео је у Боки Јуниорс.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ПОБЕДА ЗА ПЕРФЕКТНУ ГРУПНУ ФАЗУ: Импресивни наступи "тобџија" најављују напад на европску круну!
ЛИДЕР групне фазе Лиге шампиона, Арсенал дочекује казахстански Каират у среду увече на Емирејтсу (21.00), у обрачуну првопласиране и последњепласиране екипа лигашке фазе. Тобџијама је потребан само бод како би математички потврдиле прво место пред нокаут фазу, док гости играју за част и бег са самог дна табеле.
28. 01. 2026. у 07:10
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (0)