"ИМПРЕСИОНИРАО МЕ ПРОЈЕКАТ..." Василије Мицић након потписа за Хапоел из Тел Авива

Филип Милошевић

16. 07. 2025. у 12:37

Српски кошаркаш, Василије Мицић, изнео је своје утиске након потписа за Хапоел из Тел Авива.

ИМПРЕСИОНИРАО МЕ ПРОЈЕКАТ... Василије Мицић након потписа за Хапоел из Тел Авива

ФОТО: Танјуг/АП

- Узбуђен сам што долазим у Хапоел и што ћу бити део ове историјске сезоне – дебитантске у Евролиги. Импресионирао ме пројекат који клуб гради. Визија и аспирације су јасне. Узбуђен сам што ћу радити са тренером Итудисом - рекао је Мицић и додао:

- Надам се да ћу помоћи тиму да испуни висока очекивања. Једва чекам да кренем. Да дођем у Тел Авив и дам своје све за тим и навијаче. Идемо, Хапоел.

Мицић је дошао из НБА лиге, а пре је у Европи наступао за Жалгирис, Тофаш, Црвену звезду, Бајерн и Мегу.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.

10. 12. 2025. у 07:40

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТРАМП АМИНОВАО, ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне