ДАУМ СЕ ОПРОСТИО ОД ЗВЕЗДЕ: Овај тим ће увек имати посебно место у мом срцу

Часлав Вуковић

03. 07. 2025. у 20:00

ЦРВЕНА звезда се данас званично растала са Мајком Даумом. Американац се огласио након тога.

ДАУМ СЕ ОПРОСТИО ОД ЗВЕЗДЕ: Овај тим ће увек имати посебно место у мом срцу

ФОТО: М. Вукадиновић

Он се захвалио клубу на свему и срећан је што имао прилику да игра пред навијачима црвено-белих.

- Све се дешава са разлогом. Овај тим ће увек имати посебно место у мом срцу. Хвала најбољим навијачима на свету и пуно среће Звезди - рекао је Даум.

Американац је у Евролиги одиграо 19 утакмица за тим са Малог Калемегдана и просечно давао 7,2 поена по мечу уз 2,5 скока.

Подсетимо, што се долазака тиче, црвено-бели дрес су до сад задужили Чима Монеке, Ебука Изунду, Семи Оџелеј, Стефан Миљеновић, док се са позајмице из Бешикташа вратио Урош Плавшић.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на Стамфорд бриџу могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".

19. 05. 2026. у 07:30

Коментари (0)

ХАОС У КОШАРЦИ! ФИБА доказала крађу, Никола Јокић је прави МВП НБА лиге!