ПОМАМА ЗА КОШАРКАШЕМ ПАРТИЗАНА: Бонга на раскрсници, познато колико иде црно-белима

Новости онлајн

26. 06. 2025. у 20:21

Након успешне сезоне Партизана играчи црно-белих су на цени. Један од најтраженијих јесте Исак Бонга. За Немца су интересовање показали Хапоел и Валенсија.

ПОМАМА ЗА КОШАРКАШЕМ ПАРТИЗАНА: Бонга на раскрсници, познато колико иде црно-белима

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Бонга је имао фантастичну сезону, био је међу најбољим и најконстантнијим играчима Партизана, а у Евролиги је у просеку бележио 7,7 поена и 4,5 скокова уз 1,1 асистенцију.

Како пише израелски  "Спорт 5", Хапоел Јерусалим је озбиљно заинтересован за Исака Бонгу.

Недуго потом се јавио и добро обавештени грчки "Спорт24" и који јавља да је Валенсија у "пол позицији", односно најближа потпису Исака Бонге.

Понуда за Бонгу је двогодишњи уговор вредан 2,8 милиона евра, а на поврх тога иде и 600.000 евра на рачун Партизана за откуп уговора немачког крилног кошаркаша.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА! Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. У најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уплетени су и Иран, али и Сједињене Америчке Државе и Израел који су Иранце напали, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе.

05. 03. 2026. у 12:19

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

ИРАН НАПАДНУТ, А РУСИЈА КАЖЊЕНА!  Сергеј Лавров о ономе што шта раде Америка и Израел, а како у свему пролазе Руси