"РАДУЈЕМО СЕ ИЗЛАСКУ НА ТЕРЕН": Саша Никитовић се огласио пред утакмицу Партизан - ФМП

ДУГО је чекао ФМП на дуел са Партизаном у полуфиналу КЛС-а. Дошло је време за ту утакмицу, а очекивања је изнео тренер "пантера" Саша Никитовић.

РАДУЈЕМО СЕ ИЗЛАСКУ НА ТЕРЕН: Саша Никитовић се огласио пред утакмицу Партизан - ФМП

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Он је захвалан играчима што су вредно радили, иако су четири недеље били без мечева.

- Пре свега бих желео да се јавно захвалим играчима који су вредно радили четири недеље и чекали утакмицу са Партизаном. Изузетно ми је криво што нећемо играти у саставу у ком смо желели јер смо због репрезентативних обавеза пустили петорицу репрезентативаца што сматрамо да је приоритет. Самим тим смо скратили састав и оставили нешто старије играче иако нам то није била жеља. У сваком случају радујемо се изласку на терен јер смо након четири недеље тренинга жељни утакмица - рекао је Никитовић.

Млади првотимац тима из Железника Душан Радосављевић не жели да тражи изговоре у дугој паузи.

- Дуго очекивану утакмицу одиграћемо у недељу против екипе Партизана која улази у овај меч пуна ентузијама након освојене АБА лиге. Нама и даље нам није познат њихов састав, али смо се спремали за најбољи. Сигурно је да ће бити у бољем такмичарском ритму од нас јер смо на ову утакмицу чекали готово месец дана. Све то на страну, потрудићемо се да одиграмо најбољи могући меч, пружимо максималан отпор и наравно искористимо сваку прилику да изненадимо и победимо - истакао је Радосављевић.

Подсетимо, прва утакмица Партизан - ФМП игра се у недељу од 20.30 у дворани "Александар Николић".

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)

НОРВЕШКА БАЈКА ЈЕ ЗАВРШЕНА! Џуд Белингем одвео Енглеску у полуфинале Светског првенства