А САДА НАПАД НА ТРОФЕЈ! Огласили се из Партизана пред трећи меч финала АБА лиге против Будућности

Новости онлине

09. 06. 2025. у 13:03

Тренер кошаркаша Партизана Жељко Обрадовић рекао је пред трећи меч финалне серије плеј-офа АБА лиге да очекује од навијача да ће бодрити екипу фер и спортски и да ће помоћи да се оствари победа.

А САДА НАПАД НА ТРОФЕЈ! Огласили се из Партизана пред трећи меч финала АБА лиге против Будућности

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

После два одиграна меча у Подгорици, резултат у финалној серији је изједначен, "црно-бели" су тријумфовали у првом сусрету после продужетка (94:88), док је Будућност узвратила у другом мечу (84:73). Серија се сада сели у Београд, где ће наредна два дуела бити одиграна у Арени, први сутра, а други у четвртак.

"Поново смо на почетку, резултат је 1:1 у серији. Очекујем од наших навијача да ће бодрити екипу и да ће нам помоћи. Волео бих да све буде фер и спортски и да нема никаквог вређања. Такође, надам се да ће се сви људи из Будућности осећати пријатно у нашој Арени и да победи кошарка. Припремамо се за детаље који ће бити веома важни за трећи меч, а пробаћемо да извучемо поуке из треће четвртине друге утакмице када смо одиграли веома слабо", подвукао је Обрадовић.

Кошаркаш Партизана Алексеј Покушевски се нада прослави титуле у четвртак.

"Мислим да би требало да ово завршимо у Београду и да олакшамо себи ову сезону. Екипа Будућности добро игра, а ми имамо доста да научимо из друге утакмице када смо одиграли нешто слабије друго полувреме. Ипак, сада играмо код куће и имаћемо наше навијаче, тако да морамо да искористимо све то", истакао је Покушевски.

Бонус видео: Црно-бела симфонија - представљање играча КК Партизан

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.

25. 03. 2026. у 20:06

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ГЛЕДАЋЕМО СРБИЈУ ПРОТИВ МЕСИЈА! Сада и званично - орлови ће играти против актуелног светског првака Аргентине!