И ТО ЈЕ НБА ЛИГА ДОЧЕКАЛА! Оборен рекорд Мајкла Џордана
У ноћи између недеље и понедељка кошаркаш Кливленда Донован Мичел оборио је рекорд најбољег кошаркаша свих времена - Мајкла Џордана.
Фото: Профимедиа
У свакој сезони у каријери је до сада играо плеј-оф, осам пута заредом, и у првом мечу са Индијана Пејсерсима оборио је рекорд Мајкла Џордана. Постизао је најмање 30 поена у свакој првој утакмици плеј-оф серије осам пута заредом, чиме је престигао најбољег кошаркаша свих времена у тој статистичкој категорији.
На пет утакмица у овом плеј-офу, Мичел бележи 25,6 поена, 3,6 скокова, четири асистенције и 1,4 украдену лопту.
Поред сјајне партије Мичела, Индијана је направила брејк и славила на терену Кавалирса.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
НИКОЛА ЈОКИЋ НЕЋЕ БИТИ МВП?! Ово је табела са гласовима - Шеј у предности, али...
05. 05. 2025. у 14:32
"МИСЛИМ ДА ЈЕ ГАЗДА БИО У ПРАВУ": Никола Јокић проговорио о смени Мајка Мелоуна
04. 05. 2025. у 13:02
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 19:44
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)