НБА ЛИГА ОДЛУЧИЛА: Он је најбољи шести играч!
Кошаркаш Бостона, Пејтон Причард, у ноћи између уторка и среде проглашен је за најбољег шестог играча лиге
Foto: Profimedia
Причард је победио Малика Бизлија из Детроит Пистонса и Таја Џерома из Кливленд Кавалирса како би дошао до ове престижне награде.
Он је након уласка са клупе током целе сезоне просечно бележио 14,3 поена уз 3,8 скокова и 3,5 асистенција.
Шести човек године је награда која се додељује од сезоне 1982/83 и први ју је добио Боби Џонс из Филаделфије, а чак три пута је завршавала у рукама Луа Вилијамса што је НБА рекорд.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)