СФЕРОПУЛОС ЉУТ НА СУДИЈЕ: Тренер Звезде "ударио" по арбитрима након пораза од Бајерна

ЦРВЕНА звезда изгубила је од Бајерна са 97:93 после продужетка у плеј-ину Евролиге. Тренер црвено-белих је након меча био веома љут на судије.

СФЕРОПУЛОС ЉУТ НА СУДИЈЕ: Тренер Звезде ударио по арбитрима након пораза од Бајерна

ФОТО: Профимедиа

Грчки стручњак је истакао да су арбитри директном грешком утицали на исход сусрета.

- На крају регуларног дела био је фаул у нападу. Нису га свирали. Свирали су фаул одбране. Био је фаул у нападу пре фаула одбране. Два бацања за нас, крај утакмице. То је све - рекао је Сферопулос.

Подсетимо, Црвена звезда је сезону у Евролиги окончала на 10. месту.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (1)

ЈАСНО СМО ОБАВЕСТИЛИ ФИФА! Иранци запретили да ће на Мундијалу напустити терен!