ТРАГЕДИЈА: Бивши кошаркаш Звезде пронађен мртав
Бивши кошаркаш Црвене звезде Владимир Машуловић (39), пронађен је мртав код тениских терена на Новом Београду.
Фото: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Његово тело пронашао је случајни пролазник, о томе је одмах обавештена полиција и Тужилаштво, пренео је портал "Телеграф".
Тело је послато на обдукцију, а након тога биће утврђен званичан узрок смрти.
Тело је откривено без видљивих повреда које би указивале да се ради о насилној смрти.
Машуловић је рођен 14. априла 1985. године у Београду, играо је на позицији центра, а био је и репрезентативац Србије и Црне Горе у узрасту до 16 година, где је играо и на Европском првенству за кадете.
Ускоро опширније
Препоручујемо
"Изгубио сам оно највредније"! Јаник Синер открио болну истину о мајци, ове речи боле
04. 05. 2026. у 13:50
Готово је! Звезда и Енглези се договорили, пада историјски трансфер на Маракани
04. 05. 2026. у 13:10
Мадриђани пресекли: Симеоне одредио списак од 25 играча за реванш против Арсенала!
04. 05. 2026. у 12:56
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп
Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.
04. 05. 2026. у 12:25
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)