УЖАСНА ПОВРЕДА РИВЕРА: Макаби поново без битног играча
Кошаркаш Макабија Хасијел Риверо доживео је фрактуру скочног зглоба на утакмици 19. кола израелске лиге.
Foto: Profimedia
Преглед магнетном резонанцом и рендгеном потврдио је да је дошло до прелома.
Очекује се да ће Риверо одсуствовати макар до саме завршнице сезоне.
Репрезентативац Кубе је ове сезоне одиграо 20 утакмица у Евролиги уз просечан учинак од 10,2 поена и 4,4 скока.
Иначе, е већ пропуштао мечеве због повреде задње ложе.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
НАЈВЕЋИ ШОК НА МУНДИЈАЛУ! Сензација над сензацијама! Фаворита опио Рум! (ВИДЕО)
Фудбалери Еквадора ремизирали су против Курасаа резултатом 0:0 (0:0) у другом колу Е групе на Светском првенству у САД, Канади и Мексику.
21. 06. 2026. у 03:55
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)