ТЕЖАК УДАРАЦ: Монако остао без Калатеса (ФОТО)
Након што се тек вратио са дуже паузе због повреде колена, грчки плејмејкер Нико Калатес поново неће наступати за тим, што је клуб званично потврдио.
FOTO: EPA
Повратак 36-годишњег играча још увек није прецизиран, а Монако ће морати да се прилагоди без њега у предстојећим изазовима.
Монако је претрпео још један озбиљан ударац у кључном тренутку сезоне. Нико Калатес, грчки плејмејкер који се тек вратио након повреде колена, поново ће бити ван терена. Клуб је званично потврдио да Калатес неће наступати у наредном периоду, иако још није прецизиран датум његовог повратка.
Монако је имао велике планове за њега на почетку сезоне, с обзиром на то да је прошле године у дресу Фенербахчеа играо кључну улогу у елиминацији Монака из четвртфинала Евролиге. Међутим, Калатес је ове сезоне наступао само седам пута у Евролиги, а последњи пут је играо у поразу од Партизана.
У тих седам утакмица, просечно је постизао 6,3 поена и 5,1 асистенцију за 22 минута на паркету.
Бонус видео: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету
Препоручујемо
НЕВИЂЕН СКАНДАЛ! Спортисти масовно враћају олимпијске медаље освојене у Паризу
03. 03. 2025. у 16:45
ЕУФОРИЈА ТРЕСЕ ХУМСКУ! Партизан има прилику да узме тренера кога су годинама желели
03. 03. 2025. у 08:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МАТЕМАТИКА ЈЕ ЈАСНА: Хрватима је потребан бод да се пласирају у нокаут фазу Светског првенства!
Хрватска и Гана одиграће један од најзанимљивијих мечева последњег кола групне фазе Светског првенства, пошто ће директан окршај у Филаделфији одлучити ко наставља, и са које позиције, такмичење из групе "Л". Афричка селекција је већ на четири бода и једном ногом је у шеснаестини финала, док "коцкасти" немају право на грешку и морају освојити бар један поен како би прошли даље.
27. 06. 2026. у 08:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)